Шкіра, яку використовують для оббивки автомобільних крісел, дуже дорога та володіє сильним захисним шаром. Для її фарбування використовують спеціальні поліуретанові смоли та домішки, які покращують водостійкість та експлуатаційні властивості. 

Якщо за шкірою жодним чином не доглядати - не чистити і нічим не захищати, то з часом непомітні для ока олії та кислоти, які потрапляють на неї, спричиняють тріщини та лущення а також протирання фарби. Подібні ефекти добре проявляються на автомобільному кермі, підголовниках чи на внутрішніх поверхнях шкіряних рукавів. 

Пропонована система догляду за автомобільною шкірою допоможе зберегти салон вашого авто. 

Догляд за салоном можна розділити на декілька циклів:

  • профілактичний догляд;
  • звичайний (щоденний) догляд;
  • періодичний догляд (сильне очищення);
  • відновлюючий догляд. 

 

1-й цикл: первісний чи профілактичний. 

Профілактичний догляд за новим салоном варто розпочати з нанесення засобу для захисту шкіри Protector D. Засіб не утворює плівки на поверхні, без ефекту липучості і без запаху, зберігає м'якість і природну еластичність шкіряного покриття. Protector D утворює бар'єр, при якому шкіра дихає і водночас захищена від глибокого проникнення жирних плям і пасти кульокових ручок. Якщо шкіра не захищена, то жир проникає у пори шкіри і велика ймовірність, що очистити його без пошкодження шару фарби буде дуже важко. Також наявність протектора допомагає без перефарбовування усунути барвники, які потрапили у шкіру (наприклад, від джинсів). Даний протектор забезпечує стійкість до вологи і пересихання, зменшує ймовірність розтяжок, витирання та зносу. Під час руху зменшується рипіння шкіри при терті. Крім того, може використовуватись для усунення і приховування подряпин на шкірі. 

Застосування: очищувач Leather Cleaner  →  захист Protector D. 

 

2-й цикл: звичайний (щоденний догляд). 

 Звичайне очищення включає в себе такі процедури, як загальне очищення від пилу і нейтралізація поверхні шкіри. У якості засобу для щоденного догляду рекомендовано використання Leather Cleaner. Рівень РН очищувача нейтралізує і запобігає негативний вплив залишків поту і сечовини, яку він містить. У підсумку, природні бактерії утворюють лужне середовище, яке викликає липучість і з часом саморуйнування захисного шару шкіри. 

Застосування: нанесіть Легкий Очищувач Leather Cleaner серветкою або розпиліть; протріть поверхню вбираючим паперовим рушником для видалення бруду. Захистыть поверхню засобом Protector D. 

 

3-й цикл: видалення сильного забрудення. 

Містить в собі, для початку, очищення леких і середніх забруднень очищувачем Leather Сleaner. Для більш серйозних забруденень рекомендовано використовувати "Систему глибокого очищення". Захистіть поверхню засобом Protector D. 

 

4-й цикл: відновлювальний догляд. 

З часом, через жорсткі умови експлуатації, шкіра пересихає. Особливо у місцях постійного навантаження та перфорації (місцях наскрізних отворів).  Сухість шкіри - це наслідок випаровування з неї жируючих компонентів, які потрапляють туди під час приготування шкіри.  

Процес відновлення складається з декількох кроків. 

  1. Очищення.  

Вид очищення залежить від рівня забрудненості шкіри. 

  • Сleaner.  
  • Deep Cleaner`s system.
  • Strong Cleaner (потребує попереднього проведення тесту на стійкість покриття до змивання на непомітній ділянці шкіри. Якщо фарба легко змивається, потрібно покрити поверхню лаком, запобігаючи передчасний знос покриття).

 2. Нейтралізація Ополіскувачем Rinse.

 3. Пом'якшення шкіри. 

В якості пом'якшувача застосовується Hydrator для пересушеної шкіри, складок і зморшок. Засіб розрівнює складки і склеєні волокна для попереднього відновлення еластичності за допомогою жировки Fatliquor. Його також використовують для ослаблення поверхневого натягу структури шкіри на міжфібрилярному рівні для ефективного розподілу жируючого складу. Заряджає білкові волокна шкіри аніонним зарядом для ефективного зв'язку з жировим наповнювачем. 

Застосування: 

  • Нанесіть рівномірно на чисту шкіру.
  • Для пришвидшення насичення нанесіть на виворіт шкіри, тріщини чи перфораційні отвори. 
  • Якщо шкіра сильно ламка чи потребує ретельного пом'якшення, рекомендовано покрити виріб паперовими рушниками для збереження рівня вологи, а потім замотати у плівку (стрейч).
  • Почекати від 30 хвилин до 24 годин - в залежності від стану шкіри. 

  4. Жирування шкіри. 

Застосовується аніонна емульсія для жирування шкіри. Вона відновлює природний жир, який містить шкіра і який зникає в процесі експлуатації, старіння шкіри; який вимивається різними очищувачами. Емульсія проникає всередину шкіри і змащує волокна, підвищує міцність при розтягуванні шкіри, запобігає появі тріщин. Також зменшує ймовірність розривів на швах і перфорації, послаблює натяг у місцях розриву і складках. Жирування допомагає підтримувати шкіру і оптимальному фізичному стані і запобігає передчасний знос. 

Застосування: 

  • Збовтати.
  • Застосовується після Hydrator.
  • Нанести на шкіру. Для одноріднішого насичення шкіри, накрийте паперовим рушником і замотайте у плівку. Почекайте від 30 хвилин до 24 годин в залежності від стану шкіри. 
  • Для пришвидшення насичення наносіть на виворіт шкіри, тріщини чи перфораційні отвори.
  • Краще, якщо висихання буде проводитись природним шляхом. 
  • Для усунення складок хрестоподібно розтягніть шкіру допоки вона волога. 
  • Якщо після висихання якас-небудь частина шкіри недостатньо м'яка, застосуйте на цій ділянці Hydrator і повторіть дії. 
  • Після висихання для надання м'якості розімніть шкіру. 

  5. Лакування (додаткова опція).

При довготривалому користуванні шкірою протирається захисний шар лаку. Для відновлення зносостійкості рекомендовано нанести лак Auto Top Coat.