Компанія Dr.Leather - Українське підприємство, основним видом діяльності якої є виробництво побутових та промислових хімічних товарів широкого спектру для ремонту та догляду за шкіряними виробами.  

Dr.Leather - це команда фахівців, об’єднаних спільними цінностями і спільним баченням призначення нашої праці: основа компанії це клієнтоорієнтованість та надійна технічна підтримка, на яку можна впевнено покластися. Також компанія докладає максимум зусиль для розвитку в Україні малого та середнього бізнесу. 

Компанія Dr.Leather виготовляє фарби для шкіри різних видів і сфер застосування. Наприклад, стійка фарба для ремонту салонів автомобілів і шкіряних меблів (диванів) витримує всі експлуатаційні навантаження. Розроблена система відновлення м'якості і еластичності шкіри. Широкий спектр фарб та апретур для ремонту і фарбування замшевого взуття і виробів із нубуку. 

Для домашнього ремонту і фарбування шкіри розроблена серія аерозольних фарб для замші та шкіри і спрей-фарб. 

Промислова група товарів містить фарби для курток з м'якої, ніжної шкіри, яка зберігає природний вигляд шкіри і вона залишається такою ж приємною на дотик.  Крім того, різні види шпаклівок, клей для шкіри і фарби, створені для професійного застосування у хімчистках та майстернях з ремонту шкіри. 

Наша компанія пропонує:

  • впровадження системи комплексного підходу ремонту шкіряних виробів
  • навчання
  • допомога в організації ділянок ремонту шкіри
  • технічний сервіс і підтримку
  • вигідні умови співробітництва для виробництв.