Способи оплати

1. Онлайн-оплата кредитною карткою

Оплата замовлення онлайн банківською карткою Visa і MasterCard

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською карткою* Visa і MasterCard без комісії.
Оплата за допомогою платіжних карток здійснюється так:
під час оформлення замовлення на сайті, вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «Онлайн-оплата кредитною карткою». Після цього вас буде переадресовано на сторінку системи безпечних платежів, де вам необхідно буде підтвердити оплату.
Будь ласка, зверніть увагу, що отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому для отримання замовлення обов'язково потрібно мати із собою паспорт.
*Оплата можлива тільки картами, випущеними на території України

2. Безготівкова

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом:
після оформлення замовлення, менеджер магазину електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок

Реквізити для оплати

Найменування отримувача:

Снiсар Л.Г. ФОП
Код отримувача: 2925820225
Рахунок в форматі відповідно до стандарту IBAN: UA293052990000026003001008089
Назва банку: ЗАХIДНЕ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

 

3. Оплата після отримання

Обробка замовлень

Для зручності покупців, «Інтернет-магазин» приймає замовлення в режимі on-line цілодобово, без вихідних.
Замовлення обробляються 9:00 до 18:00 в робочі дні.
Замовлення, що надходять в неробочий час (в тому числі у вихідні та святкові дні) обробляються в найближчий робочий день до 12:00.
Безпосередньо після обробки замовлення, його підтвердження і уточнення проводиться співробітником інтернет-магазину за телефоном, вказаним в замовленні (у разі необхідності).
Після підтвердження замовлення він буде швидко підготовлений до відправки і доставлений покупцю. Відправка замовлення, проводиться після обробки замовлення протягом 1-2-х робочих днів
 

Способи доставки

Можливі варіанти доставки

  • Нова Пошта
  • доставка кур'єром Нової Пошти

При замовленні на суму понад 1700 грн. — доставка здійснюється безкоштовно

Доставка у відділення «Нова пошта» 

В середньому, доставка займає 1-3 дні, під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки перед відправкою товару.
Про прибуття замовлення у відділення ви будете повідомлені SMS-повідомленням «Нова Пошта» із зазначенням номера накладної