Кількість
|
Вартість
|
||
|
Екологічний водорозчинний гідрофобізатор створює захисне покриття від вологі.
Призначення - всі типи шкіри і тканин
Створює ніжний захист від води. Без запаху.
Водовідштовхувальний репелент - ваш найкращий вибір - він досить ніжний, так що навіть якщо ви випадково перенаситите матеріал, ви не пошкодите його.
Періодичний догляд (очищення)та профілактичний ремонт вашого взуття можливі, якщо ви використовуєте водорозчинний гідрофобізатор.
Струсіть флакон перед застосуванням.
На чистий сухий виріб нанести невелику кількість засобу та залишити до повного висихання (рекомендуємо залишити для повного набрання властивостей на 6-12годин).
Нанести 2-3 легких шара з відстані 25-30 см з сушкою між шарами.
Перед нанесенням на велюр чи замш потрібно підняти ворс за допомогою щітки.
На відміну від аерозолів, які створюють бар'єр, коли вода або вологість повністю відштовхується і шкіра не дихає.
І найголовніше, якщо у Вас дороге брендове взуття або сумка і ви розраховуєте на її довгу службу, то візьміть до уваги, що шкіра (замша) вкрита водонепроникним засобом погано піддається ремонту.
Можливі плями і нерівномірність під час відновлення (фарбування) шкіри. Водонепроникні спреї занадто сильні, вони діють як герметик, і через це шкіра не буде поглинати полірувальні воски чи відновлюючи кондиціонери.
докладніший опис у статті "ШКІРА ВОДОНЕПРОНИКНА АБО ВОДОСТІЙКА?"
Щоб досягти максимального ефекту, дотримуйтеся рівномірного нанесення.
Розпилюйте препарат рівномірним "хмарами", дайте йому висохнути, потім нанесіть другий шар, і якщо хочете, можете нанести третій шар.
«Не обробляйте спреями лаковану шкіру. Думайте про такий вид шкіри як про пластик, це не обов'язково зіпсує покриття, але він може створити наліт і каламутність на лаку. Ви можете використовувати водостійкий спрей для всіх інших матеріалів, таких як шкіра, замша, нубук і тканина»